Dutch Foundation for Ladakhi Nuns

ter ondersteuning van tibetaans-boeddhistische nonnen in Ladakh, India

header

Secretariaat
Bangkokdreef 207
3564SM Utrecht
Nederland | Contact

Allereerst: Er wordt aan onze nieuwe website gewerkt.  

 De DFLN werkt momenteel aan een nieuwe, overzichtelijke website waarin u sneller de door u gezochte informatie kunt vinden.

Dan: we kunnen dit jaar weer naar Ladakh. In ieder geval vertrekken twee bestuursleden binnenkort: Aniek Jaartsveld en Myra de Rooy. Ze gaan op bezoek bij de drie kloosters, en zullen ons op de hoogte houden van nieuwe ontwikkelingen.

Hoewel onze sponsorcoƶrdinator, Ingrid Foeken, nog in ons bestuur actief blijft, heeft ze haar sponsortaken overgedragen aan Joan Moonen. Zij is al jaren degene die de verkoop van Tibetaanse voorwerpen tijdens onze Ladakh Festivals verzorgt, en kent onze stichting dus als geen ander. Zij zal degene zijn die de door Ingrid met veel zorg onderhouden contacten met de sponsoren voort gaat zetten.

We have 98 guests online